Články
Pohled spolupořadatele
Zpráva Předsedy JURY
Pohled rakouského účastníka
 
Výsledky (Results)
Laser Standard
Evropa
Euro Masters Series
 
Obrázky (Pictures)
 

Sponzoři
(Sponsors)

 
 

Pálavská Regata Home Credit 2004

Datum konání:   7.5.2004 - 9.5.2004
CTL:   42108
Pořadatel:   YC Dyje Břeclav
Hl. rozhodčí:   Karel Luksch
Ředitel:   Jan Chlup

Evropa - 53 lodí Koeficient: 5
poř. plachta ktg. jmeno YC/oddíl/stát výsledky rozjížděk body
1 CZE 5 1.Z Šmídová Lenka 12 YC SPN 1 1 1 1 2* 4
2 CZE 11 1.M Smešný Marek 11 JK ŽP 4* 4 3 3 1 11
3 CZE 19 2.Z Fenclová Veronika 12 YC CERE Plzeň 3 5 2 2 6* 12
4 CZE 12 2.M Chlup Zdeněk 11 YCB 2 2 15* 5 5 14
5 CZE 96 1.Dc Vika Tomáš 21 JK Cheb 6 3 5 7 14* 21
6 CZE 17 3.M Krejza Tomáš 11 Slovan M.L. 5 9 20* 6 7 27
7 CZE 20 4.M Soukal Miloslav 11 YC SPN DSQ* 7 4 8 9 28
8 CZE 6 5.M Novotný Vaclav 11 JK Cheb 16 6 18* 4 11 37
9 CZE 38 6.M Vaidiš Tomáš 11 YC Sokolov 11 11 17 28* 3 42
10 AUT 101 1.Dk Schimak Eva - Maria 22 AUSTRIA 20* 16 12 11 4 43
11 CZE 151 3.Z Šmídová Pavla 12 YC SPN 9 18* 7 12 15 43
12 AUT 114 4.Z Graber Claudia 12 AUSTRIA 7 12 11 13 17* 43
13 HUN 979 5.Z Matis Klaudia 12 HUNGARY 8 14 DNC* 9 16 47
14 CZE 2 7.M Kubík Michal 11 JO ČKD Blansko 8 25 10 30* 8 51
15 AUT 17 8.M Styblo Peter 11 AUSTRIA 12 13 19* 9 18 52
16 CZE 27 6.Z Skotnicová Jana 12 YC Palkovice 10 27* 21 17 10 58
17 CZE 111 7.Z Landkammerová Šárka 12 YC SPN 15 10 DNF* 21 12 58
18 CZE 4 8.Z Landkammerová Jana 12 YC SPN 14 26 8 31* 19 67
19 CZE 10 9.Z Trenzová Karolína 12 YCB 21 14 23* 10 22 67
20 CZE 7 9.M Skala Pavel 11 JK Cheb 13 20 24* 22 13 68
21 CZE 54   Netopilík Zdeněk 11 YC Sokolov 27 15 6 25 28* 73
22 AUT 116 2.Dk Haid Veronika 22 AUSTRIA 22 19 16 18 32* 75
23 CZE 3   Jindřichová Markéta 12 JK Cheb 17 31* 13 24 24 78
24 CZE 43 2.Dc Huček Jakub 21 TJ Slávia NMn/M 19 17 29* 23 21 80
25 HUN 517   Molnar Veronika 12 HUNGARY 30 22 19 14 DNC* 85
26 CZE 81 3.Dk Vaidišová Kateřina 22 YC Sokolov 24 23 25 16 27* 88
27 CZE 55   Balzer Robert 11 JK ŽP 18 21 31 33* 23 93
28 CZE 99   Černá Anna 12 YC CERE Plzeň 26 29 30* 20 20 95
29 CZE 69   Crháková Lenka 12 YCB 39* 24 34 15 25 98
30 SVK 703 4.Dk Griačová Kristina 22 SLOVAKIA 32 22 DNF* 27 30 111
31 CZE 74   Lejhanec David 11 YC Pardubice 28 30 28 38* 26 112
32 CZE 147   Čudek Radim 11 JO Č. Těšín 28 DNF* 33 26 33 120
33 AUT 122   Tostmann Anna 12 AUSTRIA 25 33 27 43* 37 122
34 SVK 6   Varga Ján 11 SLOVAKIA 34* 34 26 34 31 125
35 CZE 47   Topiarzová Magda 12 YC Praha 12 23 32 37 36 41* 128
36 CZE 90 5.Dk Šmídová Kateřina 22 KJ Těrlicko 33 36* 32 35 35 135
37 CZE 101 6.Dk Packová Alexandra 22 KJ Těrlicko 29 51* 39 39 29 136
38 CZE 45   Soukalová Veronika 12 YC SPN 37 38* 35 29 38 139
39 CZE 110 7.Dk Pospíšilová Lucie 22 YCB 42* 37 36 37 34 144
40 CZE 32   Machovská Ilona 12 NYK 38 39 40 32 42* 149
41 CZE 51 3.Dc Hájek Tomáš 21 YC Rodop 40 40 45* 40 36 156
42 CZE 57 8.Dk Stránská Lucie 22 VS Duchcov 36 46 47* 41 39 162
43 CZE 80 9.Dk Kubíková Tereza 22 JK ČP 35 45 41 44 46* 165
44 HUN 27   Karácsony Réka 22 HUNGARY 42 44 DNF* 42 40 168
45 CZE 100 4.Dc Sadílek Viktor 21 YC Avia 43 41 38 47* 47 169
46 HUN 901   Adlovits Peter 11 HUNGARY 31 35 DNC* DNC DNC 174
47 CZE 61   Felzmann Pavel 11 YC MCHZ Ostrava 45 44 42 51* 45 176
48 CZE 9   Cachová Šárka 22 Slovan M.L. 41 43 49* 49 44 177
49 CZE 46   Fontánová Klára 12 YC Praha 12 44 50* 46 48 43 181
50 CZE 68 5.Dc Beseda Tomáš 21 YC MCHZ Ostrava 47 47 43 45 49* 182
51 CZE 42   Harcubová Veronika 22 JO TJ Staré Splavy 48 49 48 46 50* 191
52 CZE 361 6.Dc Šnajdr Jáchym 21 YC MCHZ Ostrava 46 48 50* 50 48 192
53 G 645 7.Dc Balgar Petr 21 YC MCHZ Ostrava 49 52* 51 52 51 203